Zait Reza zdobywcą tytułu Model Experience México 2020!

W niedzielę, 19 stycznia na terenie targowym Desfilia w Guadalajarze odbył się finał konkursu Model Experience México 2020. W trakcie wydarzenia wybrano najprzystojniejszego meksykańskiego modela wśród osób dorosłych oraz nastolatków. Triumfatorem wyborów w kategorii dorosłych został 28-letni aktor i model Zait Reza, który będzie reprezentował Meksyk w konkursie Mister Global 2020 w Tajlandii. 

Tegoroczna edycja konkursu Model Experience México odbywała się w dniach 17-19 stycznia w mieście Guadalajara, w stanie Jalisco. Uczestnicy do tytułów najlepszych modeli w kraju brali udział w próbach choreograficznych, a także pokazach talentów i kultury osobistej.

(Zait Reza, fot. Maac Fotografia)

Tytuł Model Experience México 2020 oraz prawo do reprezentowania Meksyku w wyborach Mister Global 2020 w Tajlandii otrzymał 28-letni Zait Reza.

Zait Reza pochodzi z miasta Saltillo w stanie Coahuila, ale na co dzień mieszka w Mexico City. Ukończył studia na kierunku stosunki międzynarodowe. Obecnie studiuje aktorstwo w Centrum Edukacji Artystycznej Televisa. Pracuje jako model i aktor. Pozował dla takich marek jak Calvin Klein, SEARS, Oscar de la rent, Lob. Fani meksykańskich produkcji mogą kojarzyć go  z ról w telenowelach oraz serialach telewizyjnych. Wystąpił w takich produkcjach jak En Tierras Salvajes, Mi marido tiene familia, Mi marido tiene más familia, Enamorándome de Ramón, Tenías que ser tú, Papá a toda madre, Amar a muerte, Como dice el dicho czy La Rosa de Guadalupe.

Wśród swoich największych pasji Zait wymienia siłownię, pływanie, podróże, kino, teatr oraz taniec. W przeszłości wygrał konkurs taneczny. Swój talent zaprezentował w dwóch teledyskach popularnego boys bandu CNCO.

(Zait Reza – Model Experience México 2020, fot. Maac Fotografia)

Warto przypomnieć, że Zait jest laureatem konkursu Mister Model Mexico 2019 i reprezentował Meksyk w konkursie Mister Model International 2019 w Tajlandii, gdzie awansował do TOP 10 i otrzymał nagrodę Best Model America! Co więcej świetnie poradził sobie w innych konkurencjach – znalazł się w pierwszej trójce konkursu na najlepsze ciało (Best Body), w pierwszej piątce konkursu na najlepszy strój narodowy (Best National Costume), w pierwszej szóstce konkursu talentów (Best Talent), pierwszej siódemce głosowania internetowego (Best Internet Model) oraz w pierwszej dziesiątce konkursu na najlepszy strój wieczorowy (Best Dressed).

(Zait Reza odbiera nagrodę Najlepszego Modela Ameryki, fot. Mister Model International)

Czy Zait powtórzy swój międzynarodowy sukces podczas tegorocznych wyborów Mister Global 2020, które odbędą się w Tajlandii? Trzymamy kciuki!

 

FOT. Model Experience Mexico/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.