Paul Luzineau z Niderlandów wygrał wybory Manhunt International 2019!

Finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International za nami! W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach wybrano kolejnego laureata tego prestiżowego tytułu. Został nim 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów, który pokonał trzydziestu pięciu konkurentów. W pierwszej piątce, za przystojnym Holendrem uplasowali się także przedstawiciele Grecji, Brazylii, Hiszpanii i Indii.

Zgrupowanie tegorocznej, jubileuszowej edycji wyborów Manhunt International trwało niespełna tydzień. W tym krótkim czasie uczestnicy brali udział w wielu wydarzeniach – prezentacji prasowej i obiedzie powitalnym, pokazach mody, sesjach zdjęciowych i próbach do finału. Odwiedzili plażę i Canyon Cove Hotel & SPA oraz zwiedzili Manilę. Przeszli także przez preeliminacje i rozmowy z jurorami.

Podczas wielkiego finału, który odbył się w sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili, uczestnicy zaprezentowali się na scenie m.in. w kąpielówkach i strojach formalnych czyli garniturach, a jurorzy wyłonili najlepszych finalistów, z których później wybrano najprzystojniejszego międzynarodowego modela.

Zwycięzcą wyborów Manhunt International 2019 został jeden z faworytów konkursu – 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów.

(Manhunt International 2019, fot. Manhunt International/Facebook)

Paul mierzy 189 cm wzrostu. Urodził się i wychował w wiosce Dalem, w gminie Gorinchem w Holandii Południowej. Jest profesjonalnym modelem, pracował m.in. na wybiegach w Mediolanie. Obecnie studiuje na kierunku sport i zarządzanie ruchem, a aktywność fizyczna jest jego wielką pasją. Paul uwielbia siłownię, piłkę nożną i bieganie.

W kwietniu ub.r. Paul wygrał wybory Misters of The Netherlands 2019 zdobywając tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w kraju (De Mooiste Man van Nederland 2019).

 

Oprócz tytułu Manhunt International, Paul zdobył także nagrodę dodatkową – tytuł Twarzy Roku (Face of the Year).

(Paul Luzineau – De Mooiste Man van Nederland 2019, fot. Roy Froma Fotografie, Manhunt International/Facebook)

(Rosko Dickinson gratuluje Paulowi Luzineau zwycięstwa w konkursie, fot. Manhunt International/Facebook)

Drugie miejsce w wyborach Manhunt International 2019 zajął student historii i archeologii – 24-letni Nikos Antonopoulos z Grecji, który otrzymał także tytuł specjalny – Loo Chang Huat Model. Na trzeciej pozycji uplasował się natomiast fizjoterapeuta – 31-letni Matheus Giora z Brazylii.

Na czwartym i piątym miejscu znaleźli się kolejno 26-letni Yeray Hidalgo Hernández z Hiszpanii i 21-letni Mayur Gangwani z Indii.

(od lewej: Mayur Gangwani, Matheus Giora, Paul Luzineau, Nikos Antonopoulos, Yeray Hidalgo Hernández, fot. Manhunt International/Facebook)

W gronie szesnastu finalistów znaleźli się również przedstawiciele Australii, Filipin, Paragwaju, Sri Lanki, Szwecji, Tajlandii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz POLSKI – 23-letni Adrian Michałowski!

 

FOT. Manhunt International/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.