Adrian Michałowski w TOP 16 konkursu Manhunt International 2019!

W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach odbył się finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International! Laureatem tego prestiżowego tytułu został 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów. Natomiast reprezentant Polski, 23-letni Adrian Michałowski awansował do TOP 16 i znalazł się w gronie najlepszych modeli na świecie!

 

(Adrian Michałowski w stroju narodowym, fot. Manhunt Poland/Facebook)

Adrian Michałowski ma 23 lata i mierzy 190 cm. Urodził się w Lubaniu, ale mieszka w Zgorzelcu, w województwie dolnośląskim. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Obecnie studiuje na II roku ekonomii i lingwistyki w Hochschule w Zittau/Gorlitz, na II roku przygotowującym obcokrajowców do możliwości dalszego studiowania.

W maju ub.r. redakcja portalu Z archiwum Miss ogłosiła, że to właśnie Adrian Michałowski został laureatem tytułu Manhunt Poland 2019. W czerwcu tego samego roku zasiadł w jury konkursu Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego 2019.

Manhunt Poland 2019 jest modelem, ratownikiem wodnym i instruktorem pływania. W ub.r. podpisał kilkumiesięczny kontrakt modelingowy i wyjechał do Indii. Wśród swoich największych pasji wymienia modeling, podróże, grę na gitarze i pływanie. Jako zapalony podróżnik odwiedził różne zakątki świata – USA, RPA, Francję, Grecję, Szwajcarię i Chorwację. Marzy o podróży do Kanady i Chin!

(Adrian Michałowski – Manhunt Poland 2019, fot. Manhunt Poland/Facebook)

W tym roku udało mu się odwiedzić Filipiny, gdzie wziął udział w zgrupowaniu tegorocznej, jubileuszowej edycji wyborów Manhunt International. Zgrupowanie trwało niespełna tydzień, a oprócz Polaka wzięło w nim udział trzydziestu pięciu kandydatów. Brali oni udział w wielu wydarzeniach – prezentacji prasowej i obiedzie powitalnym, pokazach mody, sesjach zdjęciowych i próbach do finału. Odwiedzili plażę i Canyon Cove Hotel & SPA oraz zwiedzili Manilę. Przeszli także przez preeliminacje i rozmowy z jurorami.

Podczas wielkiego finału, który odbył się w sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili, Adrian i jego konkurenci zaprezentowali się na scenie m.in. w kąpielówkach i strojach formalnych czyli garniturach. Później jurorzy wyłonili szesnastu najlepszych finalistów. W ich gronie znalazł się także Adrian Michałowski!

(Adrian Michałowski podczas finału Manhunt International 2019, fot. Manhunt International/Facebook)

Adrian Michałowski to już trzeci Polak, który awansował do grona finalistów prestiżowych wyborów Manhunt International. Wcześniej udało się to Piotrowi Żyjewskiemu (2017) i Patrykowi Tomaszewskiemu (2018).

 

FOT. Manhunt Poland 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.