Konkurs Miss Charm International 2020 przełożony z powodu koronawirusa!

W czwartek, 27 lutego, Organizacja Miss Charm International wydała oświadczenie, w którym poinformowano, że tegoroczna edycja konkursu zaplanowana na marzec została przełożona z powodu pandemii koronawirusa! Na razie nie jest znana nowa data wyborów. 

Zgrupowanie wyborów Miss Charm International 2020 miało wystartować na początku marca, zaś finał zaplanowany był na wtorek, 17 marca. Jednak na tydzień przed startem wydarzenia (w czwartek, 27 lutego) Organizacja Miss Charm International wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że wybory zostały przełożone. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, który zbiera żniwa na całym świecie.

Mimo że wciąż nie jest znana nowa data finału Miss Charm International 2020 wiadomo, że gospodarzem wyborów pozostanie wietnamskie miasto Ho Chi Minh.

Wśród uczestniczek, które wezmą udział w konkursie będą reprezentantki Polski (Aleksandra Kielan – I Wicemiss Polonia 2019) i Meksyku (Yuridia Durán – Mexicana Internacional 2020). Trzymamy kciuki!

 

FOT. Wikia, Concursos de Belleza

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.