Verónica Salas Vallejo nowym dyrektorem konkursu Miss Intercontinental México!

Na początku marca br. Verónica Salas Vallejo ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że objęła stanowisko dyrektora krajowego wyborów Miss Intercontinental México. Oznacza to, że piękna zwyciężczyni Miss Intercontinental 2017 będzie od teraz odpowiedzialna za wybór i przygotowania meksykańskich delegatek na ten międzynarodowy konkurs piękności! 

Przedstawicielki Meksyku biorą udział w wyborach Miss Intercontinental od 1976 roku. Przez ten okres licencja na ten międzynarodowy konkurs należała do kilku meksykańskich organizatorów, m.in. konkursu Señorita México. W latach 2016-2019 prawo do delegowania posiadał Paul Marsell, dyrektor wyborów Miss Earth México.

Na początku marca pojawiła się jednak informacja, że franczyza Miss Intercontinental México przeszła w ręce pięknej Verónici Salas Vallejo. Poinformowała o tym sama zainteresowana, publikując w swoich mediach społecznościowych nagranie z informacją.

Verónica Salas Vallejo to zwyciężczyni regionalnych i ogólnokrajowych wyborów La Flor más Bella del Campo 2014, laureatka tytułów Miss Water México 2016 i Miss Eco México 2017, uczestniczka międzynarodowych konkursów Miss European Union 2016 i Miss Eco International 2017, a przede wszystkim Miss Intercontinental México 2017 i pierwsza Meksykanka, która wygrała prestiżowy konkurs Miss Intercontinental 2017/2018!

Wkrótce pojawić się mają informacje dotyczące wyboru tegorocznej reprezentantki Meksyku na wybory Miss Intercontinental 2020. Pojawiła się informacja, że tegoroczna edycja międzynarodowych wyborów odbędzie się w Indiach.

 

FOT. Miss Intercontinental/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.