Zgłoszenia online do konkursu Miss Polonia – Ziemia Radomska 2020!

Wszystkie dziewczęta, które chciałyby spróbować swoich sił w tegorocznych wyborach Miss Polonia – Ziemia Radomska mogą wziąć udział w castingu online! Wystarczy wejść na stronę internetową cozadzien.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać trzy zdjęcia! Na dziewczęta czeka prawdziwa przygoda i szansa na sukces, jaki odniosły m.in. Patrycja Gołda i Martyna Górak! 

Organizatorzy konkursu Miss Polonia – Ziemia Radomska czekają na zgłoszenia dziewcząt, które chciałyby przeżyć niesamowitą przygodę i spróbować swoich szans w najbardziej prestiżowym konkursie piękności!

Castingi do wyborów Miss Polonia – Ziemia Radomska wystartowały w marcu br. Niestety z powodu koronawirusa organizatorzy musieli odwołać planowane spotkania. Na szczęście istnieje inna możliwość, aby zgłosić się do udziału w konkursie! Wystarczy odwiedzić stronę cozadzien.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy zawierać musi następujące informacje: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, numer telefonu, adres e-mail, informacje o wymiarach takich jak wzrost, waga, biust, talia, biodra i rozmiar obuwia. Ponadto każda kandydatka powinna napisać kilka słów o sobie, opisać swoje doświadczenie w modelingu oraz udzielić informacji o językach obcych, które zna.

Do formularza dołączyć należy trzy zdjęcia: twarzy, sylwetki oraz inne, dowolne zdjęcie.

Warto wspomnieć, że dwie poprzednie laureatki konkursu Miss Polonia – Ziemia Radomska odniosły sukces w ogólnopolskim, najbardziej prestiżowym konkursie piękności – Miss Polonia. Martyna Górak czyli Miss Polonia – Ziemia Radomska 2018 została I Wicemiss Polonia 2018 i reprezentowała Polskę w międzynarodowych wyborach Miss Intercontinental 2019, natomiast Patrycja Gołda czyli Miss Polonia –Ziemia Radomska 2019 uzyskała awans do finałowej dziesiątki podczas finału Miss Polonia 2019.

Wszystkie dziewczęta, które chciałyby wziąć udział w konkursie zachęcam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod linkiem:

https://www.cozadzien.pl/miss-polonia-casting-zgloszenie?fbclid=IwAR1JBi8a-PkreV6mKY1Pezk43NKGft8SSeJsEGsQaveZZuWHdcXoLRSKVgg  

 

FOT. Miss Polonia – Ziemia Radomska/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.