Finał Miss Polonia Bielsko-Biała 2020 został odwołany z powodu koronawirusa!

W sobotę, 28 marca miał odbyć się finał regionalnych wyborów Miss Polonia Bielsko-Biała 2020. Niestety z powodu pandemii koronawirusa gala finałowa została odwołana. Na szczęście organizatorzy zapewniają, że konkurs odbędzie się w nowym terminie, jednak nie ma jeszcze ostatecznej daty. 

Finał tegorocznej edycji regionalnych wyborów Miss Polonia Bielsko-Biała miał odbyć się w sobotę, 28 marca w Dworku Eureka w miejscowości Czechowice-Dziedzice. Wszystko było już przygotowane i dopięte na ostatni guzik.

Niestety plany te zweryfikowała pandemia koronawirusa, która od kilku miesięcy paraliżuje życie ludzi na całym świecie. W związku z tym, że zdrowie i bezpieczeństwo jest w tym okresie najważniejsze, organizatorzy wyborów Miss Polnia – Bielsko Biała zdecydowali o zmianie terminu i przełożeniu wielkiego finału.

Niestety, w tym momencie ciężko ocenić, kiedy sytuacja wróci do normy, dlatego też nie znamy jeszcze nowej daty finału. Wiadomo jednak, że o tytuł najpiękniejszej kobiety w Bielsku-Białej zawalczy dziesięć kandydatek, które na scenie zaprezentują m.in. kolekcje Piotra Ciepały, Oliwii Manueli Jankowskiej, Carosello Boutique czy Salonu Ślubnego Lovely.

 

FOT. Miss Polonia Bielsko-Biała/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.