Miss Polonia 2019 przygotowała niespodzianki dla małych podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi!

W poniedziałek, 1 czerwca na całym świecie obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przepiękna Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019 odwiedziła małych podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi, aby zostawić im prezenty! Na maluchy czekały specjalne zadania do wykonania, paczki z niespodziankami, a także ciasto własnoręcznie upieczone przez obecnie panującą Miss Polonia! 

(Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019, fot. Miss Polonia)

Karolina Bielawska – zwyciężczyni konkursu Miss Polonia 2019 jest aktywnie zaangażowana w akcję „Korona z głowy” zainicjowaną przez organizatorów konkursu Miss Polonia. Dotychczas najpiękniejsza Polka odwiedziła takie placówki jak Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej, Fundację Dom w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej dla seniorów, Hospicjum Towarzystwa Przyjaciół Chorych w Puławach, Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie czy Dom Dziecka nr 5 w Łodzi, aby przekazać ich podopiecznym paczki niezbędnymi produktami spożywczymi, higienicznymi i środkami ochrony osobistej ufundowanymi przez sponsorów.

W poniedziałek, 1 czerwca Karolina Bielawska po raz kolejny odwiedziła Fundację Dom w Łodzi. Tym razem paczki – niespodzianki z kosmetykami oraz kolorowymi maseczkami trafiły do najmłodszych mieszkańców tej placówki. A wszystko to w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka!

(Miss Polonia 2019 z kartką dla dzieci, fot. Miss Polonia)

Niestety w związku z pandemią koronawirusa, która utrzymuje się w naszym kraju już od trzech miesięcy, laureatka konkursu Miss Polonia 2019 nie mogła osobiście spotkać się z dziećmi. Przygotowała jednak dla nich szereg atrakcji. Aby odnaleźć prezenty maluchy musiały wykonać zadania specjalne m.in. stworzyć i pokolorować korony i szarfy z papieru oraz zaśpiewać piosenkę.

Ale prezenty ufundowane przez markę Ziaja i firmę Teofil to nie jedyna niespodzianka, która czekała tego dnia na małych podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi! Dzieci otrzymały także własnoręcznie wykonaną przez Karolinę Bielawską kartkę z życzeniami oraz upieczone przez nią smaczne ciasto!

 

 

FOT. Miss Polonia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.