Ruszył kolejny etap wyborów Miss México Grand 2020! Trwa internetowe głosowanie na kandydatki!

We wtorek, 23 czerwca organizatorzy konkursu Miss México ogłosili, że wystartował kolejny etap wyborów  Miss México Grand 2020! W tej fazie internauci za pośrednictwem facebook’a będą oddawać głosy na swoje faworytki. Głosowanie będzie trwało do niedzieli, 28 czerwca, do godz. 12:00 czasu meksykańskiego. Sześć kandydatek z największą ilością punktów otrzyma awans do TOP 12! Poznajmy szczegóły głosowania i wspierajmy nasze faworytki! 

W niedzielę, 12 lipca poznamy nazwisko meksykańskiej reprezentantki na wybory Miss Grand International 2020. Miss México Grand 2020 wybrana zostanie w specjalnym konkursie zorganizowanym w internecie, a decyzję, kto nią będzie, podejmą internauci oraz organizatorzy Miss México.

We wtorek, 23 czerwca organizatorzy konkursu Miss México ogłosili, że wystartowała pierwsza faza wyborów Miss México Grand 2020! Weźmie w niej udział dwadzieścia jeden kandydatek zgłoszonych przez organizatorów konkursów stanowych. O tym, które z nich awansują do grona dwunastu półfinalistek zdecydują internauci i organizatorzy Miss México!

Głosowanie internautów odbywać się będzie na oficjalnym profilu konkursu Miss México Organization na facebook’u. Aby oddać głos na swoją faworytkę należy:

1) Włączyć obserwowanie konta Miss México Organization

2) Przyznać lajka lub inną, dowolną reakcję oficjalnemu zdjęciu faworytki. Wówczas otrzyma ona 1 pkt.

3) Udostępnić zdjęcie swojej faworytki w swoich mediach społecznościowych. Wówczas otrzyma ona aż 3 pkt.

 

Głosowanie będzie trwało do najbliższej niedzieli, tj. 28 czerwca do godz. 12:00 czasu meksykańskiego. Sześć kandydatek, które otrzymają najwięcej punktów za reakcje i udostępnienia ich oficjalnych zdjęć uzyska bezpośredni awans do TOP 12!

Poniżej link do oficjalnych zdjęć kandydatek! Wspierajmy swoje faworytki!

https://www.facebook.com/pg/MissMexicoOrg/photos/?tab=album&album_id=3329781730406497&ref=page_internal 

 

 

FOT. Miss Mexico Organization/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.