Cristina de la O wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W sobotę, 13 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 21-letnia Cristina de la O – finalistka stanowych wyborów Miss Chihuahua 2016! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Cristina De La O, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w sobotę, 13 czerwca ogłoszono nazwisko jedenastej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 21-letnia Cristina de la O – finalistka stanowych wyborów Miss Chihuahua 2016.  

Cristina Olalla Caballero De La O mierzy 177 cm wzrostu. Pochodzi z miasta Chihuahua, ale mieszka w Nowym Jorku. Jest absolwentką Autonomicznego Uniwersytetu Chihuahua na kierunku dziennikarstwo, reklama i medioznawstwo. Ukończyła także studia na kierunku doradztwo w zakresie stylu i obrazu na Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku. Pracuje jako modelka i konsultant ds. obrazu w stacji informacyjnej Canal 44. Jej największe hobby to moda, media i podróże.

W sierpniu 2016 roku, Cristina wzięła udział w stanowych wyborach Miss Chihuahua 2016, podczas których rywalizowała z Andreą Meza (późniejszą Miss Mexico i I Wicemiss Świata) oraz Andrea Sáenz (późniejsza Miss United Continents).

(Cristina De La O w stroju kąpielowym i sukience, fot. CH Javier Maldonado Neri)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Cristina  ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. CH Javier Maldonado Neri

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.