Norma García wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W sobotę, 13 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 22-letnia Norma García – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Nuevo León 2019! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Norma García, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w sobotę, 13 czerwca ogłoszono nazwisko dwunastej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 22-letnia 22-letnia Norma García – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Nuevo León 2019.  

Norma García mierzy 170 cm wzrostu. Pochodzi ze stanu Nuevo León, ale na co dzień mieszka w mieście Ubá, w Brazylii i jest uczennicą tamtejszego College’u Najświętszego Serca Maryi. Pracuje jako modelka. Zna aż pięć języków obcych – francuski, portugalski, angielski, hiszpański i niemiecki!

 

We wrześniu ub.r., Norma wzięła udział w stanowych wyborach Miss Nuevo León 2019. Od początku była jedną z faworytek konkursu. Ostatecznie zajęła 3. Miejsce i zdobyła tytuł II Wicemiss. Jednak jakiś czas później przyznano jej tytuł głównej wicemiss.

(Norma García w stroju kąpielowym i sukience, fot. Miss México Grand/Instagram)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Norma ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. Norma García/Instagram

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.