Lizbeth Mariñelarena wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W poniedziałek, 15 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 20-letnia Lizbeth Mariñelarena – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Chihuahua 2019! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Lizbeth Mariñelarena, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w poniedziałek, 15 czerwca ogłoszono nazwisko trzynastej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 20-letnia Lizbeth Mariñelarena – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Chihuahua 2019.  

Lizbeth Erendira Marieñelarena Dueñas mierzy 171 cm wzrostu. Mieszka w Ciudad Jiménez w stanie Chihuahua. Jest studentką studiów licencjackich na kierunku turystyka. Pracuje jako modelka. Jest także tancerką baletową, a taniec jest jedną z jej pasji.

W sierpniu ub.r., Lizbeth wzięła udział w lokalnych wyborach Miss Jiménez 2019, które wygrała. Dzięki temu uzyskała prawo do reprezentowania gminy w stanowym konkursie Miss Chihuahua 2019. Podczas finału, który odbył się w październiku, Lizbeth zajęła 2. Miejsce i zdobyła tytuł I Wicemiss.

(Lizbeth Mariñelarena w stroju kąpielowym i sukience, fot. VyG Fotografia)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Lizbeth ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. Miguel Angel Renteria

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.