Ely Martin wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. We wtorek, 16 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 27-letnia Ely Martin – Miss Tlaxcala 2017 i półfinalistka wyborów Miss México 2018! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Elizabeth Martin, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, we wtorek, 16 czerwca ogłoszono nazwisko czternastej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 27-letnia Ely Martin – Miss Tlaxcala 2017 i półfinalistka wyborów Miss México 2018.  

Elizabeth Ramírez Martin mierzy 182 cm wzrostu. Pochodzi ze stanu Jalisco, jednak mieszka w Ixtenco, w stanie Tlaxcala. Jest absolwentką studiów prawniczych. Pracuje jako prawniczka i modelka. Uwielbia podróżować i pomagać ludziom. Interesuje się fotografią i komunikacją.

Pod koniec sierpnia 2017 roku Elizabeth wygrała stanowe wybory Miss Tlaxcala. Dzięki temu wzięła udział w konkursie Miss México 2018. Podczas finału tych ogólnokrajowych wyborów, które odbyły się na początku maja 2018 roku, Ely awansowała do TOP 16!

Co ciekawe wybory Miss Tlaxcala to nie był jedyny stanowy konkurs, w którym Elizabeth wzięła udział. Jakiś czas wcześniej wystartowała w wyborach Miss Morelos 2017, jednak na kilka dni przed finałem zrezygnowała z udziału w konkursie.

(Elizabeth Martin w stroju kąpielowym i sukni, fot. Mario Alberto Ortiz Ramirez, Fernando Valenzuela)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Elizabeth ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. Jacobo Ríos

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.