Gabriela Molina wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W czwartek, 18 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 25-letnia Gabriela Molina – finalistka stanowych wyborów Miss Veracruz 2019! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Gabriela Molina, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w czwartek, 18 czerwca ogłoszono nazwisko dziewiętnastej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 25-letnia Gabriela Molina – finalistka stanowych wyborów Miss Veracruz 2019.

Ana Gabriela Molina De los Santos mierzy 176 cm wzrostu. Pochodzi z miasta Nanchital w stanie Veracruz. Jest absolwentką studiów psychologicznych. Pracuje jako profesjonalna modelka i mówca motywacyjny. Wśród jej zainteresowań wymienia się czytanie, oglądanie filmów dokumentalnych i ćwiczenia. Warto wiedzieć, że Gabriela urodziła się z „dwustronną amelią”, co oznacza, że nie ma rąk.

Gabriela nie ma zbyt dużego doświadczenia w konkursach piękności. W październiku ub.r., wzięła udział w Miss WheelChair 2019, a w grudniu wystartowała w wyborach Miss Nanchital, które udało się jej wygrać! Wtedy też, zrobiło się o niej głośno na całym świecie, bowiem jest pierwszą w historii kobietą bez rąk, która wzięła udział w tradycyjnym meksykańskim konkursie piękności.

Jako zwyciężczyni wyborów Miss Nanchital, Gabriela uzyskała prawo do reprezentowania swojego miasta w stanowych wyborach Miss Veracruz 2019, których finał odbył się w marcu br. Chociaż nie wygrała konkursu to zyskała wielkie grono fanów!

(Gabriela Molina w stroju kąpielowym i sukni wieczorowej, fot. Gabriela Molina/Facebook, SoulDesigns Fotografía Profesional)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Gabriela ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

FOT. SoulDesigns Fotografía Profesional

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.