Samantha Córdoba wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W piątek, 19 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 22-letnia Samantha Córdoba – finalistka stanowych wyborów Miss Nuevo León 2019! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Samantha Córdoba, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w piątek, 19 czerwca ogłoszono nazwisko dwudziestej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 22-letnia Samantha Córdoba – finalistka stanowych wyborów Miss Nuevo León 2019.

Samantha Vanessa Córdoba mierzy 168 cm wzrostu. Pochodzi ze stanu Nuevo León. Jest absolwentką studiów medycznych na kierunku chirurgia dentystyczna na uniwersytecie w Monterrey. Pracuje jako modelka i chirurg dentystyczny. Jej zainteresowania to taniec i ćwiczenia.

Samantha nie ma zbyt dużego doświadczenia w konkursach piękności. We wrześniu ub.r., wzięła udział w stanowych wyborach Miss Nuevo León 2019.

(Samantha Córdoba w stroju kąpielowym i sukni wieczorowej, fot. Samantha Córdoba/Instagram)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Samantha ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

FOT. Samantha Cordóba/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.