Silvia Rodríguez wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W piątek, 19 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 26-letnia Silvia Rodríguez – główna wicemiss w stanowych wyborach Miss Ciudad de México 2018! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Silvia Rodríguez, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w piątek, 19 czerwca ogłoszono nazwisko dwudziestej pierwszej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 26-letnia Silvia Rodríguez – główna wicemiss w stanowych wyborach Miss Ciudad de México 2018.

Silvia Rodríguez Díaz mierzy 175 cm wzrostu. Pochodzi z dzielnicy Nápoles w mieście Meksyk. Jest absolwentką studiów na kierunku reklama i marketing w modzie. Pracuje jako profesjonalna modelka i publicystka, a jej hobby to taniec, bieganie, modeling i tworzenie prac manualnych.

W listopadzie 2018 roku Silvia wzięła udział w finale stanowych wyborów Miss Ciudad de México 2018, podczas których zajęła wysokie 2. miejsce i zdobyła tytuł głównej wicemiss!

(Silvia Rodríguez w sesji zdjęciowej, fot. Silvia Rodríguez/Instagram, Horacio Vásquez)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Silvia ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. Livio Mancinelli

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.