Christina Cai będzie reprezentowała Singapur w wyborach Miss Earth 2020!

W piątek, 21 sierpnia, organizatorzy wyborów Miss Earth Singapore ogłosili w mediach społecznościowych, że z powodu pandemii koronawirusa nie są w stanie zorganizować tegorocznego konkursu, a tytuł Miss Earth Singapore 2020 został przyznany 21-letniej Christinie Cai, która będzie reprezentowała Singapur w jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth, które będą odbywać się całkowicie wirtualnie na przełomie września, października i listopada! 

Miss Earth Singapore 2020 to kolejny krajowy konkurs piękności, który nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy wyborów, przedstawiciele spółki holdingowej CT Hansen International wybrali jednak reprezentantkę Singapuru, która weźmie udział w tegorocznej, jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth! Informacja o tym pojawiła się w piątek, 21 sierpnia w mediach społecznościowych konkursu Miss Earth Singapore.

(Christina Cai – Miss Earth Singapore’20, fot. Miss Earth Singapore/Facebook)

Tytuł i koronę Miss Earth Singapore 2020 zdobyła 21-letnia Christina Cai z Singapuru. Christina mierzy 160 cm wzrostu i jest studentką tańca na LASALLE College of the Arts. Pracuje jako niezależna tancerka, instruktorka tańca i choreograf. Jest również modelką.

Christina uwielbia taniec, śpiew i podróże. Interesuje się też aktorstwem, a w niedalekiej przeszłości uprawiała jogę, spinning oraz gimnastykę rytmiczną. Grała również w netball i prowadziła zajęcia z bounce.

Miss Earth Singapore 2020 to nie jedyny tytuł jakim może poszczycić się Christina. W sierpniu 2017 roku podczas konkursu Miss Singapore Beauty Pageant 2017 wywalczyła tytuł Miss Singapore Chinatown 2017, a wraz z nim prawo do reprezentowania kraju w Miss Chinese International 2018, który odbył się w lutym 2018. Podczas międzynarodowego konkursu Christina awansowała do TOP 10!

Rok później, w czerwcu 2019 roku Christina wzięła udział w wyborach Miss Earth Singapore 2019. Podczas zgrupowania tego konkursu zdobyła tytuły Miss Popularności i Miss Talentu, zaś finał zakończyła na 3. miejscu zdobywając tytuł Miss Water Singapore 2019.

(Christina Cai podczas finału Miss Earth Singapore 2019, fot. Joseph Raymond Juban)

Wkrótce okaże się, czy Christina odniesie kolejny sukces na arenie międzynarodowej, tym razem podczas prestiżowych wyborów Miss Earth 2020, które z powodu koronawirusa odbędą się wirtualnie w terminie od 29 września do 29 listopada.

(Christina Cai jako Miss Water Singapore 2019, fot. The Makeover Inc)

 

 

FOT. Miss Earth Singapore/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.