Milena Sadowska będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Grand International 2020 w Tajlandii!

W poniedziałek, 1 lutego w mediach społecznościowych konkursu Miss Polonia pojawiła się informacja, że 22-letnia Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 i uczestniczka wyborów Miss World 2019 będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Grand International 2020, który odbędzie się w marcu, w Tajlandii. Obecnie piękna Polka przygotowuje się do zgrupowania, na które wyruszy już w przyszłym tygodniu! 

Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja wyborów Miss Grand International. W przyszłą niedzielę do Phuket zjadą uczestniczki konkursu, które spędzą w Tajlandii najbliższy miesiąc. Wśród pretendentek do korony znajdzie się reprezentantka Polski wyłoniona przez polskiego licencjobiorcę, Biuro Miss Polonia. Będzie to 22-letnia Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 i uczestniczka wyborów Miss World 2019.

(Milena Sadowska – Miss Grand Poland 2020, fot. Voyo Bakiewicz)

Milena Sadowska mierzy 178 cm wzrostu. Urodziła się w Oświęcimiu, ale wychowała się w miejscowości Babice w województwie małopolskim. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako modelka i osobowość telewizyjna. Milena jest także studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II  Krakowie.  Jej hobby to m.in. jazda na rowerze i rolkach, jazda konna, a także moda i śpiew. W dzieciństwie należała do zespołu Małopolanie, zaś obecnie śpiewa w muzycznych programach telewizyjnych.

O Milenie stało się głośno w listopadzie 2018 roku, kiedy wzięła udział w jubileuszowej, 40. edycji wyborów Miss Polonia i wygrała ten najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce! Zaś rok później, w grudniu 2019 roku, jako najpiękniejsza Polka reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss Świata w Londynie. Podczas finału Miss World 2019 uzyskała awans do TOP 40.

(Milena Sadowska po finale Miss World 2019, fot. Miss Polonia)

Teraz Milena Sadowska jako świeżo ogłoszona Miss Grand Poland 2020 przygotowuje się do udziału w kolejnym międzynarodowym konkursie piękności. W ramach przygotowań odwiedziła m.in. Madonna Atelier, gdzie odbywały się przymiarki sukien, które piękna blondynka zabierze ze sobą do Tajlandii. 

(Milena Sadowska na przymiarkach w Atelier Madonna, fot. Milena Sadowska – Miss Polonia 2018/Facebook)

Wkrótce przekonamy się, czy Milena Sadowska odniesie kolejny sukces na arenie międzynarodowej. Finał konkursu Miss Grand International 2020 z jej udziałem odbędzie się w sobotę, 27 marca w Bangkoku. Poprzedzi go trwające miesiąc zgrupowanie, podczas którego Miss Polonia 2018 weźmie udział w szeregu aktywności. Więcej informacji o zgrupowaniu Miss Grand International pod linkiem:

Konkurs Miss Grand International 2020 odbędzie się w marcu w Tajlandii!

 

 

FOT. Miss Polonia 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.