Meksykanka w koronie Miss Glam World 2018, a Filipinka zwyciężczynią wyborów Miss Eco International 2018

Estefanía Chávez García z Meksyku oraz Cynthia Thomalla z Filipin triumfowały w rozegranych w ostatni piątek, międzynarodowych konkursach piękności! Meksykanka zdobyła koronę Miss Glam World 2018, zaś Filipinka zwyciężyła w wyborach Miss Eco International 2018! Ten drugi konkurs okazał się szczęśliwy także dla Polki i Meksykanki, które awansowały kolejno do TOP 10 i TOP 21. 

MISS GLAM WORLD 2018:

W finale pierwszej edycji Miss Glam World 2018 wzięło udział trzydzieści dziewięć kandydatek z całego świata. Zaprezentowały się w trzech odsłonach: strojach narodowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych. Ostatecznie w pierwszej trójce znalazły się Estefanía Chávez García z Meksyku (Miss Glam World 2018), Fahima Kulow Muhumed Abdi z Kenii (2. miejsce) i Aileena Catherine Amon z Indii (3. miejsce).

Estefanía Chávez García ma 24 lata, mierzy 173 cm wzrostu, a w jej hobby znajdują się m.in. crossfit, piesze wycieczki i aktywności na świeżym powietrzu. W 2016 roku brała udział w wyborach Miss Latin International US, gdzie wywalczyła tytuł Miss Beautiful Latin US 2016. Prowadziła także swoją agencję modelek i pomagała potrzebującym pomocy ludziom i zwierzętom.

MISS ECO INTERNATIONAL 2018:

Tego samego dnia, w Egipcie odbył się finał czwartej edycji wyborów Miss Eco International 2018. Najpiękniejsza wyłoniona została spośród pięćdziesięciu dwóch kandydatek. W tym roku wybór jurorów padł na przedstawicielkę Filipin, 23-letnią absolwentkę zarządzania turystyką – Cynthię Thomallę. Nowa miss mierzy ok. 170 cm wzrostu, pochodzi z Macrohon i ma niemieckie korzenie.

Oprócz niej w pierwszej piątce znalazły się Astira Vernadeina z Indonezji (2. miejsce), Kelin Rivera Kroll z Peru (3. miejsce), Nguyen Thi Dung z Wietnamu (4. miejsce) oraz Glennys Medina Segura z Kostaryki (5. miejsce).

Tegoroczna edycja konkursu Miss Eco International okazała się szczęśliwa także dla przedstawicielek Polski i Meksyku. Karina Pochwała jako pierwsza w historii Polka awansowała do TOP 10, natomiast Mara Orduño zakończyła rywalizacje kwalifikacją do TOP 21.

FOT. Indulge (2), Joseph Gerard, Ahmed Arafa

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.