Zmienia się data wyborów Mister World. Finał w styczniu na Filipinach!

Finał kolejnej edycji wyborów Mister World nie odbędzie się tak jak początkowo planowano we wrześniu br., lecz dopiero w styczniu 2019 roku! Jak ogłosił organizator, do stolicy Filipin zjedzie ok. stu mężczyzn z całego świata. 

Na początku kwietnia, Julia Morley (Prezydent Organizacji Miss Świata) ogłosiła, że wybory najprzystojniejszego mężczyzny odbędą się we wrześniu na Filipinach. Już miesiąc później, 2 maja br. okazało się, że data finału została zmieniona i odbędzie się on nie 16 września br., ale dopiero 27 stycznia 2019 roku! Zmianie ulec ma także liczba pretendentów do tytułu Mister World.

Jak poinformował Steve Douglas Morley, do stolicy Filipin zjechać ma ok. stu mężczyzn z całego świata. Będą oni nie tylko podróżować po kraju, ale także rywalizować ze sobą w mini-konkursach z takich dziedzin jak talent, sport, multimedia, moda i styl.

Zgrupowanie wyborów Mister World ruszy 11 stycznia i zakończy się finałem, który odbędzie się 27 stycznia w Newport Performing Arts Theater of Resorts World Manila w Pasay City. Wśród mężczyzn ubiegających się o tytuł nie zabraknie przedstawiciela Meksyku – Briana Faugiera, zaś w barwach Polski wystąpi prawdopodobnie Jakub Kucner.

FOT. Misterology 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.