Jazmín Olvido będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Eco International 2020

We wtorek, 26 maja w Egipcie wystartuje tegoroczna edycja wyborów Miss Eco International. Wśród kandydatek walczących o koronę znajdzie się Miss Eco México – 22-letnia Jazmín Olvido. Koronacja meksykańskiej delegatki odbyła się w sobotę, 29 lutego w klubie Budai w mieście Ciudad Acuña. 

Read more

Alejandra Díaz de León z Meksyku wygrała wybory Miss Globe 2019!

21-letnia Alejandra Díaz de León z Meksyku wygrała wybory Miss Globe 2019! Finał tegorocznej edycji tego konkursu odbył się w poniedziałek, 21 października w Ulcinj w Czarnogórze. Obok pięknej Meksykanki w gronie finalistek znalazły się Carla Jean Lares z Trynidadu i Tobago (2. Miejsce), Leren Mae Bautista z Filipin (3. Miejsce), Shauna Griffiths z Kanady (4. Miejsce) i Kristýna Malířová z Czech (5. Miejsce). W konkursie wzięło udział około 50 […]

Read more

Alejandra Díaz de León reprezentuje Meksyk w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Alejandra Díaz de León, która reprezentuje Meksyk! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance, która otrzymała tytuł Miss Globe Mexico, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019! 

Read more

Wielka zmiana! Hilary Islas nową Miss Earth México 2019!

20 sierpnia br. Organizacja Narodowa Miss Earth México opublikowała informację o tym, że 18-letnia Hilary Islas jest nową laureatką tytułu Miss Earth México 2019 i zaczyna przygotowania do konkursu Miss Earth 2019. Oznacza to, że z tytułem najpiękniejszej Meksykanki pożegnała się Paola Torres – zwyciężczyni finału Miss Earth México 2019. Nie znane są jednak powody tej decyzji. 

Read more

Paola Torres zwyciężczynią wyborów Miss Earth México 2019!

24-letnia Lucía Paola Torres Romo z Ciudad de México wygrała konkurs Miss Earth México 2019 i już tej jesieni będzie reprezentowała Meksyk podczas międzynarodowych wyborów Miss Earth 2019. Tegoroczny finał Miss Earth México odbył się w ostatnią niedzielę maja, a o koronę najpiękniejszej rywalizowało trzydzieści jeden kandydatek. 

Read more
1 2 3 4