Cristiana Silva będzie reprezentowała Portugalię w wyborach Miss Universe 2020!

W środę, 19 sierpnia, w mediach społecznościowych Organizacji Miss Portuguesa pojawiła się oficjalna informacja o tym, że 19-letnia Cristiana Silva – I Wicemiss Portuguesa 2019 otrzymała tytuł Miss Universe Portugal 2020 i będzie reprezentowała swój kraj w wyborach Miss Universe 2020, które odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku w USA. Organizatorzy portugalskiego konkursu piękności sami wyznaczyli delegatkę, ponieważ tegoroczna edycja wyborów została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. 

Read more

Carmen Jaramillo oficjalnie ukoronowana jako Señorita Panamá 2020!

We wtorek, 11 sierpnia odbyło się specjalne wydarzenie podczas którego Carmen Jaramillo – I Wicemiss Señorita Panamá 2019 została oficjalnie ukoronowana jako Señorita Panamá 2020! Oznacza to, że 25-letnia panamska modelka będzie reprezentowała Panamę w wyborach Miss Universe 2020, które odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku w USA. 

Read more

Júlia Gama została ogłoszona laureatką tytułu Miss Brasil 2020!

W związku z pandemią koronawiursa tegoroczna edycja wyborów Miss Brasil została odwołana, jednak organizatorzy postanowili ukoronować nową miss. Nazwisko dziewczyny, która otrzymała tytuł Miss Brasil 2020 i będzie reprezentowała Brazylię w przyszłorocznej edycji wyborów Miss Universe ogłoszono w czwartek, 20 sierpnia podczas specjalnego wydarzenia transmitowanego w mediach społecznościowych, internecie i telewizji. Koronę najpiękniejszej Brazylijki otrzymała 27-letnia aktorka i modelka Júlia Gama! 

Read more

Konkurs Miss Universe przeniesiony na pierwszy kwartał 2021 roku! Gospodarzem USA!

W sobotę, 1 sierpnia Komitet Konkursów Piękności Curaçao ogłosił w oficjalnych mediach społecznościowych, że najbliższa edycja wyborów Miss Universe odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Gospodarzem zgrupowania i finału ma być USA. Informację o przełożeniu międzynarodowego konkursu przekazał krajowym licencjobiorcom Carlos C. Fernandez – przedstawiciel Organizacji Miss Universe. 

Read more

Kolejny prestiżowy konkurs odwołany? Miss Universe 2020 odbędzie się dopiero w 2021?

Wszystko wskazuje na to, że jeden z dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie nie odbędzie się w tym roku! Mowa o wyborach Miss Universe 2020, których zgrupowanie i finał zostaną najprawdopodobniej przeniesione na pierwszy kwartał przyszłego roku! A wszystko z powodu pandemii koronawirusa! Jeśli organizatorzy oficjalnie potwierdzą tę informacje będzie to już drugi po Miss International, konkurs tzw. „wielkiej czwórki”, który zostanie przeniesiony na przyszły rok. 

Read more
1 2 3 4