Wybory Miss International 2020 odwołane! Konkurs odbędzie się dopiero w październiku 2021!

Smutna wiadomość dla fanów międzynarodowych konkursów piękności. Zaplanowana na październik jubileuszowa, 60. edycja wyborów Miss International nie odbędzie się w tym roku! Rzecznik konkursu Miss International potwierdził, że z powodu wciąż rosnącej liczby ofiar COVID-19, a także ogólnej liczby osób zarażonych koronawirusem organizatorzy wyborów podjęli decyzję, że odbędą się one dopiero w październiku 2021 roku! 

Read more

Finał Miss International 2020 w październiku w Jokohamie!

W tym roku przypada jubileuszowa, 60. edycja wyborów Miss International. Tegoroczny konkurs odbędzie się w październiku w japońskim mieście Jokohama! Finał zaplanowany jest na czwartek, 29 października. Organizatorzy postanowili jednak zabezpieczyć się w związku z pandemią koronawirusa, dlatego ogłosili dodatkową, alternatywną datę wyborów – w wypadku dalszego trwania pandemii finał miałby odbyć się w środę, 2 grudnia. 

Read more

Tytuł Miss International 2019 dla Sireethorn Leearamwat z Tajlandii!

25-letnia Sireethorn Leearamwat z Tajlandii wygrała wybory Miss International 2019! Finał tegorocznej edycji odbył się we wtorek, 12 listopada w Tokyo Dome City Hall w Japonii. Wzięły w nim udział 83 kandydatki. Tytuł I Wicemiss International 2019 zdobyła 20-letnia Andrea Toscano z Meksyku! Miejsca w TOP 5 zajęły także Evelyn Namatovu Karonde z Ugandy, Alejandra Vengoechea z Kolumbii i Harriotte Lane z Wielkiej Brytanii! Reprezentantka Polski, Karina Szczepanek nie awansowała […]

Read more

Andrea Toscano zajęła drugie miejsce w konkursie Miss International 2019!

We wtorek, 12 listopada w Tokyo Dome City Hall w Japonii odbył się finał wyborów Miss International 2019! W konkursie wzięły udział 83 kandydatki. Wygrała 25-letnia Sireethorn Leearamwat z Tajlandii. Andrea Toscano z Meksyku zajęła wysokie drugie miejsce i zdobyła tytuł I Wicemiss International 2019! Jest to pierwszy tak duży sukces Meksykanki od zwycięstwa Anygabrieli Espinozy w 2009 r. 

Read more
1 2 3