Stephany Zreik zdobywczynią tytułu Miss Earth Venezuela 2020!

W czwartek, 27 sierpnia br., podczas specjalnie zorganizowanego wydarzenia transmitowanego na żywo przez wenezuelską stację Globovisión ogłoszono nazwisko laureatki tytułu Miss Earth Venezuela 2020. Została nią 24-letnia Stephany Zreik, której koronacja odbyła się podczas specjalnego eventu zorganizowanego w czwartek, 17 września. Oprócz tytułu i korony Stephany uzyskała prawo do reprezentowania Wenezueli w jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth, które w tym roku z powodu pandemii koronawiursa mają charakter całkowicie wirtualny! 

Read more

Ana Milijanić zdobyła tytuł Miss Earth Czarnogóry 2020!

W sobotę, 22 sierpnia w Etno Sela Stanišići w mieście Bijeljina odbył się finał wyborów Miss Balkana 2020, podczas którego wybrano laureatkę tytułu Miss Earth Czarnogóry 2020. Została nią 24-letnia Ana Milijanić z Cetyni, która uzyskała prawo do reprezentowania Czarnogóry w jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth, które w tym roku z powodu pandemii koronawiursa mają charakter całkowicie wirtualny. 

Read more

Amina Hasanbegović zdobyła tytuł Miss Earth Bośni i Hercegowiny 2020!

W sobotę, 22 sierpnia w Etno Sela Stanišići w mieście Bijeljina odbył się finał wyborów Miss Balkana 2020, podczas którego wybrano laureatkę tytułu Miss Earth Bośni i Hercegowiny 2020. Została nią 20-letnia Amina Hasanbegović z Sarejewa, która uzyskała prawo do reprezentowania Bośni i Hercegowiny w jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth, które w tym roku z powodu pandemii koronawiursa mają charakter całkowicie wirtualny. 

Read more

Jana Radulović zdobyła tytuł Miss Earth Serbia 2020!

W sobotę, 22 sierpnia w Etno Sela Stanišići w mieście Bijeljina odbył się finał wyborów Miss Balkana 2020, podczas którego wybrano laureatkę tytułu Miss Earth Serbia 2020. Została nią 20-letnia Jana Radulović z Niszu, która miała reprezentować Serbię w wirtualnych wyborach Miss Earth 2020. Ostatecznie Jana nie bierze udziału w tym międzynarodowym konkursie. Czy jest szansa, że będzie reprezentowała Serbię w wyborach Miss Earth 2021? 

Read more

Brittany Dickson zdobywczynią tytułu Miss Earth Australia 2020!

W piątek, 21 sierpnia w mediach społecznościowych konkursu Miss Earth Australia pojawiła się oficjalna informacja, że 25-letnia Brittany Dickson została laureatką tytułu Miss Earth Australia 2020 i uzyskała prawo do reprezentowania Australii w jubileuszowej, 20. edycji wyborów Miss Earth, które w tym roku z powodu pandemii koronawiursa mają charakter całkowicie wirtualny. Koronacji nowej miss dokonano podczas specjalnego eventu zorganizowanego w niedzielę, 20 września. 

Read more
1 2 3 6