Miss Earth 2018: Polska

Od niespełna tygodnia na Filipinach odbywa się zgrupowanie wyborów Miss Earth 2018! O koronę najpiękniejszej Ziemianki walczy aż 90 kandydatek z całego świata! Jest wśród nich reprezentantka Polski – Miss Earth Poland 2018, 22-letnia Aleksandra Grysz z Iławy. Oto garść podstawowych informacji o przepięknej reprezentantce Polski. Czy ma szansę na awans albo tytuł i koronę Miss Ziemi? Oceńcie sami! 

POLSKA

Imię i Nazwisko: Aleksandra Grysz;

Wiek: 22 lata;

Wzrost: 176 cm;

Wymiary: 88/64/95;

Miasto pochodzenia: Iława;

Wykształcenie/Zawód: absolwentka marketingu, instruktorka fitness na trampolinie; 

Zainteresowania: aktorstwo, joga, gotowanie (szczególnie kuchni wegańskiej), czytanie książek o odżywianiu i samorozwoju, podróże, poznawanie innych kultur, zwierzęta.

 – Aleksandra Grysz, czyli nasza Miss Earth Poland 2018 to mocna kandydatka do światowego tytułu. Oczywiście, zachwyca urodą i mamy już nawet sygnały, że bardzo podoba się Filipińczykom. Ale to nie wszystko, silnie angażuje się w sprawy związane z dbaniem o naturę i środowisko, a to przecież kwestie wpisane w ideę konkursu Miss Earth. Od czasu finału polskiej edycji dużo też wspólnie pracowaliśmy nad tym, by Ola jak najlepiej zaprezentowała się w Manili. W ramach przygotowań organizowaliśmy lekcje dykcji, profesjonalnego chodzenia na wybiegu czy naukę tańca. Razem z partnerami starannie kompletowaliśmy też całą garderobę i biżuterię na finałową galę. W rezultacie nasza reprezentantka wyleciała na Filipiny aż z czterema pełnymi walizkami – mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.  

          (fot. Miss Earth Poland)

Jak uzupełniają organizatorzy polskiej edycji wyborów, podczas światowego finału Aleksandra Grysz wystąpi m.in. w sukniach wieczorowych Laurelle, w stroju kąpielowym, ale też w sukni narodowej. Będzie miała na sobie suknię bogini harmonii związaną z tematyką wycinki lasu…

        (fot. Miss Earth Poland)

O biżuterię dla reprezentantki Polski zadbała marka Lewanowicz, która zafundowała też prezent w postaci pięknej biżuterii z bursztynem. Miss Earth Poland zabrała go ze sobą na Filipiny. Zostanie on wystawiony na aukcji na rzecz Fundacji Greenpeace. Wszystkie uczestniczki międzynarodowego finału Miss Earth zostały podzielone na trzy grupy: powietrza, wody, a także ognia, do której przypisana została Aleksandra Grysz. Każda grupa będzie spać w różnych hotelach i jeździć po innych regionach Filipin, promując proekologiczne zachowania.   

Finał wyborów MISS EARTH 2018 odbędzie się w sobotę, 3 listopada na Filipinach. Mocno trzymajmy kciuki i kibicujmy polskiej reprezentantce!  

Pani Aleksandro POWODZENIA!!

Fot (główne): Miss Earth Poland.  

 

Zobacz także inne wpisy o Aleksandrze Grysz:

Aleksandra Grysz – finalistka Miss Earth Poland 2018

 

Aleksandra Grysz zwyciężczynią Miss Earth Poland 2018!

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.