Miss Earth 2018: Meksyk

Na Filipinach odbywa się zgrupowanie wyborów Miss Earth 2018! O koronę najpiękniejszej ziemianki walczy aż 90 kandydatek z całego świata! Jest wśród nich reprezentantka Meksyku – Miss Earth Mexico 2018, 20-letnia Melissa Flores Godínez z Venustiano Carranza. Oto garść podstawowych informacji o przepięknej reprezentantce Meksyku. Czy ma szansę na awans albo tytuł i koronę Miss Ziemi? Oceńcie sami!  

MEKSYK

Imię i Nazwisko: Melissa Flores Godínez;

Wiek: 20 lat;

Wzrost: 182 cm;

Wymiary: 90/60/90;

Miasto pochodzenia: Venustiano Carranza;

Wykształcenie/Zawód: studentka psychologii;

Zainteresowania: podróże, rozwiązywanie krzyżówek i łamigłówek, robienie na drutach, astronomia, sztuka, śpiew, taniec.

 

Melissa zawsze chciała zrobić coś, co wpłynęłoby na innych i przyczyniło się do korzystnej zmiany w społeczeństwie. Po zwycięstwie w Miss Earth Mexico powiedziała, że jest dumna, iż będzie reprezentowała Meksyk na arenie międzynarodowej. Dodała, że chce spełnić marzenie rodaków i zdobyć dla kraju upragnioną koronę Miss Earth. Zaznaczyła, że chce pokazać, iż kobiety są nie tylko piękne, ale także troszczą się o planetę i przyczyniają się, aby nie była ona niszczona. Wyraziła nadzieję, że dzięki swojemu pięknu i inteligencji uświadomi ludziom jak ważna jest ochrona środowiska.

           (fot. Miss Earth Mexico)

Melissa podkreśla, że jest bardzo dumna ze swojego kraju. Uwielbia Meksyk za ducha przedsiębiorczości, niesamowitą kulturę, bogactwo gastronomiczne, a także piękną i różnorodną faunę oraz florę.

           (fot. Miss Earth Mexico)

Finał wyborów MISS EARTH 2018 odbędzie się w sobotę, 3 listopada na Filipinach. Mocno trzymajmy kciuki i kibicujmy meksykańskiej reprezentantce!

 

Fot (główne): Miss Earth Mexico

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.