Wenezuela gospodarzem wyborów Miss Grand International! Finał 25 października!

Dokładnie w połowie marca Organizacja Miss Grand International ogłosiła kraj, który będzie gospodarzem tegorocznej edycji tego konkursu. Ku wielkiemu zaskoczeniu, wybór padł na Wenezuelę, czyli kraj pogrążony obecnie w kryzysie! Bez zmian pozostaje data wyborów – tradycyjnie już finał odbędzie się 25 października. Właśnie wtedy poznamy laureatkę Miss Grand International 2019! 

O tym, kto będzie gospodarzem wyborów Miss Grand International 2019 dowiedzieliśmy się z filmu umieszczonego w mediach społecznościowych Organizacji Miss Grand International. W materiale zaprezentowano m.in. fragmenty protestów i walk ulicznych, jakie od kilku miesięcy mają miejsce w Wenezueli.

Ta sytuacja nie napawa optymizmem fanów konkursu. Wielu z nich obawia się, że kraj pogrążony w kryzysie nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa i odpowiednich warunków dla uczestniczek. Organizatorzy podkreślają jednak, że wybory na pewno się odbędą, a najpiękniejszą kobietę poznamy tradycyjnie już 25 października.

Wenezuela będzie drugim po Stanach Zjednoczonych (2016) krajem spoza Azji, który zorganizuje zgrupowanie i finał Miss Grand International. Wcześniej konkurs gościł trzykrotnie w Tajlandii (2013-2015) i jednokrotnie w Wietnamie (2017) oraz w Mjanmarze (2018).

 

Wideo: Miss Grand International, Fot. Internet

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.