Suheyn Cipriani zwyciężczynią Miss Eco International 2019! Agata Chrośniak w TOP 21!

22-letnia Suheyn Cipriani z Peru wygrała tegoroczną edycję wyborów Miss Eco International! Piękna Peruwianka pokonała w starciu o koronę ponad pięćdziesiąt konkurentek z całego świata. W TOP 5 znalazły się także przedstawicielki Filipin, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Malezji, a Miss Eco Poland – Agata Chrośniak awansowała do TOP 21 konkursu! Niestety Melissa de Anda z Meksyku nie odniosła sukcesu. 

Finał wyborów Miss Eco International 2019 odbył się w miniony piątek, 29 marca w Kairze. Wzięło w nim udział ponad pięćdziesiąt kandydatek, które na scenie zaprezentowały się m.in. w sukienkach eco i sukniach wieczorowych. Finalistki odpowiadały także na serię pytań.

Tytuł i korona Miss Eco International 2019 powędrowały do 22-letniej Miss Eco Peru. Suheyn Cipriani jest modelką i studentką psychologii. Jest zaangażowana w projekty społeczne dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

        (Suheyn Cipriani – Miss Eco Peru 2019, fot. Laurent Goyo)

W październiku ubiegłego roku wzięła udział w wyborach Miss Perú 2019, gdzie reprezentowała Limę. Awansowała do TOP 10 konkursu.

        (Suheyn Cipriani jako Miss Eco International 2019, fot. Miss Eco International, Ahmed Arafa Photography)

Tytuły wicemiss Eco International 2019 otrzymały: Maureen Montagne z Filipin (I wicemiss), Jordan Elizabeth z USA (II Wicemiss), Diana Voliakova z Ukrainy (III Wicemiss) i Amy Nurtinie z Malezji (IV Wicemiss).

        (od lewej:  Miss Malezji, Miss USA, Miss Peru, Miss Filipin i Miss Ukrainy, fot. Ahmed Arafa Photography)

Oprócz Miss i Wicemiss podczas finału wyłoniono TOP 10 oraz TOP 21. W gronie dwudziestu jeden najpiękniejszych dziewczyn znalazło się miejsce dla reprezentantki Polski – Agaty Chrośniak. 24-latka z Białych Błot jest laureatką konkursu Bursztynowa Miss Polski 2017 oraz finalistką regionalnych konkursów piękności.

        (Agata Chrośniak – Miss Eco Poland 2019, fot. Sławomir Brandt)

Więcej informacji o polskiej delegatce znajdziecie pod linkiem: 

Miss Eco International 2019: Polska

 

W Miss Eco International 2019 brała również udział reprezentantka Meksyku. Niestety, 22-letnia Melissa de Anda z miasta León nie odniosła sukcesu.  

        (Miss Eco Mexico 2019 – Melissa de Anda, fot. Miss Eco International)

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.