Sofia Miñarro Pedraza będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Intercontinental 2019!

19 maja br. podczas półfinału Miss Earth México 2019 odbywającego się w World Trade Center w stanie Veracruz ogłoszono nazwisko uczestniczki, która będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Intercontinental 2019. Korona i tytuł Miss Intercontinental México 2019 powędrowały do 20-letniej modelki, Miss Earth Queretaro – Sofii Miñarro Pedrazy! 

W półfinale Miss Earth México 2019 wzięły udział 32 kandydatki, które ubiegały się o awans do ścisłej szesnastki wyborów Miss Earth México 2019 i szansę na koronę oraz prawo do reprezentowania Meksyku w tegorocznych wyborach Miss Ziemi. Spośród nich wybrane zostały także przedstawicielki kraju na inne międzynarodowe konkursy – Miss Intercontinental 2019, Miss Eco International 2020 oraz Miss Supranational 2019.

Korona i tytuł Miss Intercontinental México 2019 przypadły w udziale Sofii Miñarro Pedrazie ze stanu Queretaro. Profesjonalna modelka i studentka biotechnologii ma 20 lat i mierzy 175 cm wzrostu. Uwielbia taniec i sport. Gra w piłkę nożną i tenisa, tańczy flamenco, a kiedyś uczęszczała na zajęcia z baletu, hip-hopu czy tańca brzucha.

                                            (Sofia Miñarro Pedraza – Miss Intercontinental México 2019, fot. Miss Earth Mexico)

Sofia Miñarro ma także doświadczenie w konkursach piękności. Brała udział w wyborach Miss Teen Querétaro 2015, a w lutym br. wygrała wybory Miss Earth Queretaro – stanowe eliminacje do wyborów Miss Earth México! Już wkrótce będzie miała szansę zawalczyć o międzynarodową koronę dla swojego kraju!

               (od lewej: Miss Eco Mexico, Miss Supranational Mexico i Sofia Miñarro – Miss Intercontinental Mexico, fot. Instagram)

 

Fot. Sergio Macedo Photographer

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.