Scandy Patrón zawalczy o koronę Miss Eco International 2020 dla Meksyku!

19 maja br. podczas półfinału Miss Earth México 2019 odbywającego się w World Trade Center w stanie Veracruz ogłoszono nazwisko uczestniczki, która będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Eco International 2020. Korona i tytuł Miss Eco México 2020 powędrowały do 23-letniej fizjoterapeutki z Quintana Roo,  Miss Earth Quintana Roo – Scandy Patrón! 

W półfinale Miss Earth México 2019 wzięły udział 32 kandydatki, które ubiegały się o awans do ścisłej szesnastki wyborów Miss Earth México 2019 i szansę na koronę oraz prawo do reprezentowania Meksyku w tegorocznych wyborach Miss Ziemi. Spośród nich wybrane zostały także przedstawicielki kraju na inne międzynarodowe konkursy – Miss Intercontinental 2019, Miss Eco International 2020 oraz Miss Supranational 2019.

Korona i tytuł Miss Eco México 2020 przypadły w udziale Scandy Michelle Patrón ze stanu Quintana Roo. Profesjonalna fizjoterapeutka ma 23 lata i mierzy 176 cm wzrostu. Jest absolwentką studiów na kierunku fizjoterapia i rehabilitacja. Jej hobby to modeling, pływanie, czytanie oraz ćwiczenia.

                                                    (Scandy Michelle Patrón – Miss Eco México 2020, fot. Miss Earth Mexico)

Scandy Patrón ma także doświadczenie w konkursach piękności. W 2014 roku wygrała stanowe wybory dla nastolatek – Miss Teen Universe Yucatán. Jest także laureatką wyborów Miss Earth Quintana Roo – stanowych eliminacji do wyborów Miss Earth México! W przyszłym roku będzie miała szansę zawalczyć o międzynarodową koronę dla swojego kraju!

                 (od lewej: Scandy Patrón – Miss Eco Mexico, Miss Supranational Mexico i Miss Intercontinental Mexico, fot. Instagram)

 

FOT. Scandy Patrón/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.