Miss Intercontinental 2019 zostanie wybrana 21 grudnia w Indiach!

Podczas konferencji prasowej odbywającej się w Bombaju ogłoszono miejsce i datę wyborów Miss Intercontinental 2019. Międzykontynentalna Miss wybrana zostanie 21 grudnia w stolicy Indii – New Delhi. Zgrupowanie wystartuje w drugiej połowie listopada. Wśród kilkudziesięciu kandydatek do korony będą reprezentantki Polski – Martyna Górak i Meksyku – Sofia Miñarro Pedraza. 

Konferencja prasowa podczas której ogłoszono miejsce i datę wyborów Miss Intercontinental 2019 odbyła się w ubiegłym tygodniu w Bombaju. Wzięli w niej udział m.in. obecnie panująca Miss Intercontinental – Karen Gallman z Filipin oraz prezes Organizacji Miss Intercontinental – Detlef Tursies.

Jak się okazało tegoroczna, 48. edycja wyborów Międzykontynentalnej Miss odbędzie się w stolicy Indii. Wystartuje w połowie listopada i potrwa do soboty, 21 grudnia. Tego dnia podczas wielkiego finału poznamy nazwisko zwyciężczyni, która odbierze koronę z rąk Karen Gallman.

W konkursie Miss Intercontinental 2019 weźmie udział około 80 kandydatek z całego świata, w tym przedstawicielki Polski i Meksyku: Martyna Górak (I Wicemiss Polonia 2018) i Sofia Miñarro Pedraza (Miss Intercontinental México 2019). 

 

 

 

 

(Detlef Tursies i Karen Gallman w Indiach, fot. DailyHunt)

 

FOT. Miss Intercontinental

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.