Tytuł Mexicana Hispanoamericana 2019 dla Reginy Peredo!

20-letnia Regina Peredo z Puebli zdobyła tytuł Mexicana Hispanoamericana 2019 podczas wielkiego finału wyborów Mexicana Universal 2019, który odbył się w minioną niedzielę, tj. 23 czerwca w mieście Meksyk. Oznacza to, że modelka i studentka marketingu będzie reprezentowała Meksyk w jesiennych wyborach Reina Hispanoamericana 2019! 

Regina Peredo Gutiérrez ma 20 lat, mierzy 173 cm wzrostu i podchodzi z miasta Puebla. Jest studentką trzeciego roku marketingu oraz modelką. Udziela się społecznie i charytatywnie. Jest członkinią stowarzyszenia UPEC, które skupia się na problemie upodmiotowienia kobiet oraz propagowaniu prawidłowego żywienia i rozwoju człowieka. W przyszłości chciałaby otworzyć własną agencję marketingową, która wspierałaby meksykańskich przedsiębiorców.

Na początku października ub.r. Regina Peredo wygrała stanowe wybory Mexicana Universal Puebla i stała się oficjalną przedstawicielką stanu Puebla w tegorocznych wyborach Mexicana Universal.

 

(Mexicana Hispanoamericana 2019, fot. Miss Mexico News)

16 czerwca, podczas drugiej gali Mexicana Universal 2019 znalazła się w gronie szesnastu uczestniczek, które uzyskały awans do TOP 20 decyzją widzów.

Tydzień później podczas wielkiego finału zdobyła tytuł i koronę Mexicana Hispanoamericana 2019 i stała się tym samym meksykańską przedstawicielką na jesienne wybory Reina Hispanoamericana 2019. Koronacji dokonała Aranza Molina – I Wicemiss Mexicana Universal 2018, Mexicana Hispanoamericana 2018 i zdobywczyni 3. miejsca w wyborach Reina Hispanoamericana 2018.

(Regina Peredo – Mexicana Universal Puebla, fot. Paco Varela)

 

MEXICANA HISPANOAMERICANA 2019 – WYNIKI:

Tytuł: Stan: Imię i Nazwisko:
MEXICANA HISPANOAMERICANA' 19 Puebla  Regina Peredo
Wicemiss/Zastępczyni  Nayarit Luz Ávila

 

FOT. Miss Mexico News/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.