Olga Buława będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2019!

Świat obiegła informacja, że 28-letnia Olga Buława, Miss Polski 2018 będzie reprezentowała Polskę w tegorocznych wyborach Miss Universe, które odbędą się najprawdopodobniej w Dubaju. Ciekawostką jest fakt, że będzie to pierwszy raz od 1984, gdy w tym międzynarodowym konkursie zabraknie przedstawicielki kraju wydelegowanej przez Biuro Miss Polonia! Oto kilka informacji o Miss Universe Poland 2019. 

(Olga Buława – Miss Universe Poland 2019, fot. Raymond Saldana)

Olga Buława ma 28 lat i mierzy 175 cm wzrostu. Pochodzi ze Świnoujścia, ale mieszka w Warszawie. Jest magistrem prawa, pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych Lot. Uwielbia podróże i fantastykę (szczególnie Harrego Pottera). Jeździ na rowerze i longboardzie.

Olga Buława jest II Wicemiss Ziemi Zachodniopomorskiej 2018 i zwyciężczynią wyborów Miss Polski 2018. Tytuł Miss Universe Poland 2019 został jej przyznany przez nowego licencjobiorcę – organizatora wyborów Miss Polski.

 

Szokujący dla wielu fanów może być fakt, że pierwszy raz od 1984 r. na wybory Miss Universe nie pojedzie delegatka wybrana przez Biuro Miss Polonia, które dotychczas było właścicielem franczyzy. Jak możemy przeczytać w internecie Biuro Miss Polonia zrezygnowało z licencji.

 

FOT. Raymond Saldana

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.