Ashley Alvídrez w TOP 12 konkursu Miss World 2019!

W sobotę, 14 grudnia w centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel London w Londynie odbył się finał wyborów Miss World 2019. Wzięła w nim udział 20-letnia Ashley Alvídrez, Miss México 2019, która uzyskała awans do TOP 12 i znalazła się w gronie dwunastu najpiękniejszych kobiet świata! Oprócz tego reprezentantka Meksyku wygrała konkurencję Head-to-Head, zajęła 2. miejsce w mini konkursie Multimedia oraz znalazła się w TOP 40 mini konkursu Top Model! Wielkie gratulacje! 

Ashley Alvídrez ma 20 lat i mierzy 175 cm wzrostu. Przyszła na świat w El Paso w Teksasie, ale pochodzi z Ciudad Juárez. Jest studentką administracji biznesowej. Pracuje jako profesjonalna modelka. Pracowała m.in. przy Fashion Week Mercedes Benz i Top Model de El Paso. Jej wielką pasją jest sport, zwłaszcza lekkoatletyka, koszykówka, siatkówka i jazda konna. W szkole średniej Horizon High School należała do drużyny piłki siatkowej!

(Ashley Alvídrez – Miss Meksyku 2019, fot. Andrei Sansores Art)

We wrześniu br. Ashley Alvídrez wygrała wybory Miss México 2019. Wcześniej triumfowała w stanowych wyborach Miss Chihuahua oraz lokalnym konkursie Miss Ciudad Juárez, a kilka lat wcześniej brała udział w konkursach Miss El Paso Texas Teen USA 2016 i Miss El Paso Texas USA 2017.

Dzięki udziałowi w konkursie Miss México 2019, Ashley mogła rozwinąć swoją działalność charytatywną. Stworzyła projekt „Miss Pies Ligeros”, w ramach którego niesiona jest pomoc społeczności Tarahumara (zwanej także Rarámuri) zamieszkującej stan Chihuahua.

(Ashley Alvídrez podczas działań charytatywnych w stanie Chihuahua, fot. Conunicacion Social del Ayuntamiento de Guachochi)

Dzięki jej zaangażowaniu zbierane są pieniądze na jedzenie, odzież, zabawki, leki i materiały edukacyjne. Ludzie przynoszą także darowizny w postaci ubrań i koców. Projekt zgłoszony został do konkursu „Beauty with a Purpose”!

(Ashley Alvídrez w stroju narodowym, fot. AFP/East News)

Podczas finału Miss World 2019, Ashley Alvídrez zaprezentowała się na scenie w pięknej różowej sukni projektu Diega Fernando Marin Mendozy, a także w stroju narodowym projektu Cesara Dominguez Cortesa i srebrnym kombinezonie.

W gronie czterdziestu ćwierćfinalistek Miss World 2019, Ashley Alvídrez znalazła się dzięki zwycięstwu w konkurencji Head-to-Head. Natomiast awans do TOP 12 zapewniły jej głosy panelu sędziowskiego, w którym znaleźli się m.in. Wilnelia Merced Forsyth (Miss World 1975), Ksenia Sukhinova (Miss World 2008), Julia Morley (Prezydent Organizacji Miss World), Carina Tyrrell (Miss Anglii 2014) i Kamal Ibrahim (Mister World 2010).

Oznacza to, że Ashley Alvídrez znalazła się w gronie dwunastu najpiękniejszych kobiet na świecie!

Ale to nie wszystko! Miss World Mexico 2019 zajęła 2. miejsce w mini konkursie Multimedia. Przeszła także rundę eliminacyjną do Miss World Top Model i znalazła się w gronie czterdziestu półfinalistek tego mini konkursu! Dzięki temu sukcesowi wzięła udział w pokazie mody sukni Zandry Rhodes w londyńskim Muzeum Mody i Włókiennictwa. Wzięła również udział w eliminacjach do mini konkursu Miss World Talent, w trakcie których wykonała utwór “All that Jazz” z musicalu „Chicago”.

(w środku: Ashley Alvídrez wśród półfinalistek Miss World 2019, fot. Miss World)

 

FOT. AFP/East News

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.