Grisel Ramírez Roldán zwyciężczynią wyborów Mexicana Universal Morelos 2019!

W niedzielę, 17 listopada ub.r. w Jardines de México w mieście Tequesquitengo w stanie Morelos odbył się finał stanowego konkursu piękności Mexicana Universal Morelos 2019. Koronę najpiękniejszej zdobyła 21-letnia Grisel Ramírez Roldán, która weźmie udział w ogólnokrajowym konkursie Mexicana Universal 2020 i będzie walczyła o prawo reprezentowania Meksyku w konkursie Miss Universe lub Miss International i Reina Hispanoamericana. 

W wielkim finale wyborów Mexicana Universal Morelos 2019, który odbył się w niedzielę, 24 listopada ub.r. w w Jardines de México w mieście Tequesquitengo wzięło udział dziewięć kandydatek. Zaprezentowały się one w strojach casual, strojach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych. Finalistki odpowiedziały także na serię pytań.

(Grisel Ramírez Roldán, fot. Mexicana Universal Morelos/Instagram)

Korona najpiękniejszej mieszkanki stanu Morelos powędrowała do 21-letniej Grisel Ramírez Roldán z miasta Cuernavaca.

Grisel mierzy 176 cm wzrostu. Jest studentką administracji i zarządzania finansami, pracuje jako modelka. Jej największymi pasjami są czytanie, oglądanie filmów, wychodzenie z przyjaciółmi i rodziną oraz jazda konna.

Już wkrótce Grisel będzie reprezentowała stan Morelos w ogólnokrajowym konkursie piękności Mexicana Universal 2020, gdzie będzie walczyła o koronę najpiękniejszej Meksykanki oraz prawo do reprezentowania kraju w międzynarodowych wyborach Miss Universe, Miss International lub Reina Hispanoamericana.

(Grisel Ramírez Roldán – Mexicana Universal Morelos 2019, fot. Vladimir Servin Fotografia, Jahir Hernandez)

Warto wiedzieć, że gościem specjalnym finału Mexicana Universal Morelos 2019 była Lupita Jones – Miss Universe 1991 z Meksyku.

 

FOT. Mexicana Universal Morelos/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.