Konkurs Miss Universe odbędzie się dopiero w 2021 roku w Wietnamie?

Od kilku dni w mediach społecznościowych pojawiają się informacje, jakoby tegoroczna edycja konkursu Miss Universe miałaby odbyć się dopiero na początku przyszłego roku! Jak informuje źródło, gospodarzem konkursu ma być Wietnam. Nie jest to jednak oficjalna informacja, a Miss Universe Organization nie potwierdziło tych doniesień. 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa wiele konkursów piękności jest przekładanych na późniejsze terminy lub nawet odwoływanych. Niestety dotyczy to także najbardziej prestiżowych konkursów takich jak Miss Universe.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiła się elektryzująca informacja, jakoby tegoroczna edycja wyborów Miss Universe miałaby odbyć się na przełomie stycznia i lutego w Wietnamie! Miastem, które ugości kilkadziesiąt najpiękniejszych kobiet z całego świata ma być Ho Chi Minh.

Informacja nie jest oficjalna, a plotki nie zostały potwierdzone przez Miss Universe Organization. Oliwy do ognia dodali natomiast organizatorzy wyborów Miss Universe Vietnam, którzy udostępnili informację na swoim oficjalnym profilu na facebook’u. O tym czy doniesienia okażą się prawdziwe dowiemy się najprawdopodobniej w późniejszym czasie.

 

FOT. Miss Universe

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.