Kolejna odsłona akcji „Korona z głowy”! Laureatki Miss Polonia i sponsorzy znów pomagają potrzebującym!

Hospicjum Towarzystwa Przyjaciół Chorych w Puławach, Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie, Dom Dziecka nr 5 w Łodzi, Dom Dziecka nr 4 w Warszawie oraz Dom Dziecka nr 16 w Warszawie – to kolejne placówki, które otrzymały paczki z najpotrzebniejszymi artykułami spożywczymi, higienicznymi i medycznymi od sponsorów oraz laureatek konkursu Miss Polonia. Tym razem oprócz Karoliny Bielawskiej do akcji włączyły się także Milena Sadowska, Barbara Tatara, Aleksandra Kielan, Karina Nowak czy Iwetta Baran. 

Od ponad dwóch miesięcy świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Niestety sytuacja przyczyniła się do nagłego i znacznego wzrostu cen podstawowych środków ochrony osobistej, m.in. maseczek ochronnych, czy żeli i płynów do odkażania rąk. Placówki takie jak domy dziecka, czy hospicja mają poważny problem, aby samodzielnie zapewnić niezbędne artykuły swoim pracownikom i podopiecznym. Niejednokrotnie muszą liczyć na wsparcie ludzi z zewnątrz. Pomocną dłoń wyciągnęli sponsorzy i organizatorzy akcji „Korona z głowy” zainicjowanej przez agencję Igo-Art i Karolinę Bielawską – Miss Polonia 2019.

We wtorek, 5 maja odbyła się druga już odsłona akcji „Korona z głowy”. Wśród sponsorów, którzy wsparli potrzebujących znaleźli się drogeria OLMED, sieć supermarketów i hipermarketów E. Leclerc, projektantka Angelika Józefczyk, Galeria Mody Ślubnej La Perle, firma odzieżowa Brandenburg Online, organizacja Omenaa Foundation, firma kurierska InPost, firma informatyczna Premium Digital, drukarnia ARSA Pasja & Kolor oraz firma fotograficzna i filmowa Laik Knows Produkcja.

(Kartony z datkami od sponsorów, fot. Miss Polonia)

Paczki z niezbędnymi produktami spożywczymi, higienicznymi i środkami ochrony osobistej trafiły do Hospicjum Towarzystwa Przyjaciół Chorych w Puławach, Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie i Domu Dziecka nr 5 w Łodzi. Do placówek dostarczyły je Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019, Barbara Tatara-Kacperska – Miss Polonia 2007 oraz Iwetta Baran – uczestniczka wyborów Miss Polonia 2019.

(od lewej: Barbara Tatara-Kacperska i Karolina Bielawska z datkami dla potrzebujących, fot. Miss Polonia)

Dziesięć dni później, w piątek, 15 maja miała miejsce trzecia odsłona akcji „Korona z głowy”. Tym razem Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 wybrała się do dwóch warszawskich domów dziecka.

(Milena Sadowska z datkami od drogerii OLMED, fot. Miss Polonia)

Do podopiecznych i opiekunów Domu Dziecka nr 4 i Domu Dziecka nr 16 trafiły paczki z produktami spożywczymi, słodyczami, kosmetykami, a także maseczkami i środkami czystości do odkażania i dezynfekcji ufundowanymi przez drogerię OLMED, firmę Marconi Fashion, projektantkę Angelikę Józefczyk i Milenę Sadowską.

(Milena Sadowska z datkami dla potrzebujących dzieci, fot. Miss Polonia)

Jak zapewniają organizatorzy konkursu Miss Polonia to jeszcze nie koniec akcji! Jest jeszcze wiele placówek, które będą potrzebowały wsparcia! Zachęcają wszystkich potrzebujących oraz sponsorów do zgłaszania się pod adres email: info@misspolonia.com.pl.

 

FOT. Miss Polonia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.