Alejandra Tinoco wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W czwartek, 4 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 22-letnia Alejandra Tinoco – I Wicemiss Michoacán 2016!

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Alejandra Tinoco, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilka dni później, w czwartek, 4 czerwca ogłoszono nazwisko piątej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 22-letnia Alejandra Tinoco – I Wicemiss Michoacán 2016.

Alejandra Tinoco Rivera mierzy 178 cm wzrostu. Pochodzi z miasta Morelia, stolicy stanu Michoacán. Jest absolwentką studiów na kierunku nauki o komunikacji. Wśród swoich głównych zainteresowań wymienia jazdę konną oraz siatkówkę.

W sierpniu 2016 roku Alejandra Tinoco wzięła udział w stanowym konkursie Miss Michoacán. Podczas wielkiego finału zajęła 2. miejsce i zdobyła tytuł głównej wicemiss.

 

(Alejandra Tinoco Rivera w stroju kąpielowym i sukni wieczorowej. fot. Alejandra Tinoco/Instagram)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Alejandra ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

FOT. Alejandra Tinoco/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.