Kolejny prestiżowy konkurs odwołany? Miss Universe 2020 odbędzie się dopiero w 2021?

Wszystko wskazuje na to, że jeden z dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie nie odbędzie się w tym roku! Mowa o wyborach Miss Universe 2020, których zgrupowanie i finał zostaną najprawdopodobniej przeniesione na pierwszy kwartał przyszłego roku! A wszystko z powodu pandemii koronawirusa! Jeśli organizatorzy oficjalnie potwierdzą tę informacje będzie to już drugi po Miss International, konkurs tzw. „wielkiej czwórki”, który zostanie przeniesiony na przyszły rok. 

W mediach pojawiają się spekulacje, jakoby tegoroczne wybory Miss Universe miały zostać przeniesione na przyszły rok. Informacje te potwierdziła w ubiegłym tygodniu Denise Quiñones – Miss Universe 2001, a obecnie organizator wyborów Miss Universe Puerto Rico. W swoich mediach społecznościowych była Miss Wszechświata powiedziała, że konkurs nie odbędzie się w tym roku, a organizatorzy biorą pod uwagę realizację wydarzenia w pierwszym kwartale 2021 roku.

Co ciekawe, nie jest to pierwsze doniesienie dotyczące przełożenia Miss Universe 2020 na przyszły rok. Już miesiąc temu, w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że tegoroczna edycja wyborów Miss Universe miałaby odbyć się na przełomie stycznia i lutego w Wietnamie, a miastem, które ugości kilkadziesiąt najpiękniejszych kobiet z całego świata ma być Ho Chi Minh!

Jak dotąd Organizacja Miss Universe nie potwierdziła doniesień, ani nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie odwołania/przełożenia tegorocznej edycji wyborów.

Warto zaznaczyć, że jeśli spekulacje się potwierdzą, będzie to już drugi z czterech najbardziej prestiżowych konkursów piękności, który nie odbędzie się w tym roku z powodu pandemii koronawirusa, bowiem kilka dni wcześniej, w piątek, 12 czerwca organizatorzy wyborów Miss International potwierdzili pojawiające się od dłuższego czasu informacje o przeniesieniu jubileuszowej, 60. edycji wyborów  na jesień przyszłego roku.

 

FOT. Miss Universe

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.