Marcin Brzozowski laureatem tytułu Manhunt Poland 2020!

We wtorek, 16 czerwca organizatorzy wyborów Manhunt Poland ogłosili nazwisko tegorocznego laureata, który będzie reprezentował nasz kraj w 21. edycji międzynarodowego konkursu Manhunt International. Zdobywcą tytułu Manhunt Poland 2020 został 29-letni Marcin Brzozowski z Torunia! 

(Marcin Brzozowski, fot. Marcin Brzozowski/Instagram)

Marcin Brzozowski mierzy 183 cm wzrostu. Urodził się w Działdowie, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszka w Toruniu. Jest absolwentem teologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Ukończył również studia w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu na kierunku designer biznesu.

Nowy Manhunt Poland pracuje jako nauczyciel w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej i referent w biurze wojskowym. Jego największym hobby są podróże. Był już m.in. we Włoszech, Grecji, Turcji i Hiszpanii. Marzy o podróży do USA i Japonii. Oprócz tego interesuje się również modelingiem, muzyką oraz polityką krajową i zagraniczną. Prowadzi aktywny tryb życia – chodzi na siłownię i trenuje taniec sportowy.

Od 2010 roku za wybór laureata tytułu Manhunt Poland odpowiadają twórcy strony internetowej Z archiwum miss. Jak poinformowali oni w informacji prasowej, Marcin Brzozowski był brany pod uwagę jako zwycięzca już w jednej z minionych edycji. Jednak to w 2020 roku tytuł należy do niego!

(Marcin Brzozowski w sesji zdjęciowej, fot. Marcin Brzozowski/Instagram, Marcin Brzozowski/Facebook)

Przed Marcinem Brzozowskim trudne zadanie. Torunianin będzie reprezentował Polskę w 21. edycji prestiżowego męskiego konkursu piękności Manhunt International. Ciekawe, czy tak jak jego poprzednicy z lat 2017-2019 awansuje do grona półfinalistów tego międzynarodowego konkursu? Tego mu życzę!

(Marcin Brzozowski jako Manhunt Poland 2020, fot. Z archiwum Miss)

 

FOT. Z archiwum Miss

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.