Citlaly Torres wśród kandydatek do tytułu Miss México Grand 2020!

W związku z tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss México został przełożony na ostatni kwartał roku, Miss México Grand 2020 zostanie wybrana podczas specjalnego konkursu. W środę, 10 czerwca, Organizacja Miss Meksyku ogłosiła, że o prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Grand International 2020 ubiegać się będzie 25-letnia Citlaly Torres – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Jalisco 2018! 

W niedzielę, 24 maja Organizacja Miss México ogłosiła, że tegoroczna reprezentantka Meksyku na konkurs Miss Grand International wybrana zostanie w drodze specjalnego castingu, w którym mogą wziąć udział uczestniczki i zwyciężczynie stanowych konkursów spod logo Miss México i finalistki narodowego konkursu, które nie reprezentowały jeszcze kraju w wyborach Miss World i Miss Grand International.

(Citlaly Torres, fot. Miss Mexico Organization/Facebook)

Już kilkanaście dni później, w środę, 10 czerwca ogłoszono nazwisko dziewiątej dziewczyny, która będzie ubiegała się o tytuł Miss México Grand 2020. Jest to 25-letnia Citlaly Torres – I Wicemiss w stanowych wyborach Miss Jalisco 2018.

Citlaly Torres Espinoza mierzy 175 cm. Mieszka w Guadalajarze. Jest studentką prawa na miejscowym Uniwersytecie Benemérita.

W 2018 roku Citlaly została zwyciężczynią wyborów Miss Zacoalco de Torres. Później reprezentowała swoją gminę w stanowym konkursie Miss Jalisco 2018, gdzie zajęła 2. miejsce i zdobyła tytuł I Wicemiss Jalisco.

(Citlaly Torres Espinoza w stroju kąpielowym i sukni wieczorowej, fot. Eduardo Castellanos, Tresesenta Fotografia)

Wkrótce przekonamy się, czy piękna Citlaly  ma szansę na koronę Miss México Grand i udział w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2020, które odbędą się w Wenezueli. Trzymamy kciuki!

 

 

FOT. Tresesenta Fotografia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.