Wybory Miss United Continents 2020 nie odbędą się!

Kolejny międzynarodowy konkurs piękności został odwołany z powodu pandemii koronawirusa! We wtorek, 28 lipca organizatorzy wyborów Miss United Continents opublikowali w mediach społecznościowych informację, że tegoroczna edycja konkursu nie odbędzie się! 

Smutne wieści dotarły do fanów konkursu Miss United Continents. We wtorek, 28 lipca, w oficjalnych mediach społecznościowych tego międzynarodowego konkursu piękności opublikowane zostało oficjalne oświadczenie, w którym organizatorzy informują, że tegoroczna edycja wyborów nie odbędzie się.

Powodem odwołania wyborów Miss United Continents 2020 jest stan wyjątkowy spowodowany pandemią koronawirusa, która rozpowszechniła się na całym świecie, a wielu krajach wywołała kryzys ekonomiczny, zdrowotny i migracyjny. Ograniczony jest m.in. międzynarodowy transport lotniczy, co znacznie utrudnia organizację konkursu, w którym biorą udział przedstawicielki kilkudziesięciu krajów z różnych kontynentów.

„W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu konkursu, czego żałujemy, ale ze względu na uczestniczki i przedstawicieli licencjobiorców nie dojdzie on do skutku” – możemy przeczytać w oświadczeniu podpisanym przez Maríę del Carmen de Aguayo – dyrektor wyborów Miss Ekwadoru i Miss United Continents.

(Oświadczenie opublikowane przez organizatorów Miss United Continents, fot. Miss United Continents/Facebook)

 

 

FOT. Miss United Continents/Facebook

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.