Paulina Uceda będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Intercontinental 2020!

W czwartek, 13 sierpnia w oficjalnych mediach społecznościowych Organizacji Miss Intercontinental México pojawiła się elektryzująca informacja, że następnego dnia ogłoszone zostanie nazwisko nowej Miss Intercontinental México 2020. Zgodnie z zapowiedzią, w piątek, 14 sierpnia opublikowano oświadczenie, w którym ogłoszono, że to 22-letnia Paulina Uceda Escorcia otrzymała tytuł najpiękniejszej i będzie reprezentowała kraj w wyborach Miss Intercontinental 2020!

„Narodowa Organizacja Miss Intercontinental México ma przyjemność ogłosić, że po wyczerpujących poszukiwaniach znaleźliśmy godną przedstawicielkę naszego kraju…” – tymi słowami rozpoczyna się oficjalne oświadczenie, które zostało opublikowane w piątek, 14 sierpnia w mediach społecznościowych Organizacji Miss Intercontinental México. W dalszej części dokumentu poznajemy nazwisko dziewczyny, która otrzymała tytuł Miss Intercontinental México 2020. Jest to Paulina Uceda Escorcia!

Paulina ma 22 lata, mierzy 171 cm wzrostu i pochodzi z miasta Uruapan w stanie Michoacán. Mieszka w Morelii. Jest profesjonalną modelką i absolwentką studiów na kierunku nauki o komunikacji. Uwielbia podróże i spacery po plaży. Lubi też spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

(Paulina Uceda Escorcia – Miss Intercontinental México 2020, fot. Paulina Uceda/Instagram)

Paulina ma duże doświadczenie w konkursach piękności. W 2016 roku wygrała lokalne wybory Miss Earth Morelia i wzięła udział w stanowym konkursie Miss Earth Michoacán 2016, podczas którego zajęła 2. miejsce i zdobyła tytuł Miss Air Michoacán 2016. Rok później otrzymała tytuł Miss Intercontinental Michoacán 2017, a w marcu 2019 roku ogłoszono ją zdobywczynią tytułu Miss All Nations México 2019 – 2020. Paulina miała także reprezentować Meksyk w wyborach 2020, jednak konkurs nie odbył się.

Za wybór nowej Miss Intercontinental México odpowiedzialna jest Verónica Salas Vallejo – Miss Water México 2016, Miss Intercontinental México 2017 i jedyna jak dotąd Meksykanka, która wygrała wybory Miss Intercontinental w 2017 roku.

Zgrupowanie i finał międzynarodowego konkursu Miss Intercontinental 2020 planowane są na grudzień br. Jeśli wybory nie zostaną odwołane z powodu pandemii koronawirusa, ich gospodarzem będą Indie.

(Treść komunikatu opublikowanego w mediach społecznościowych Organizacji Miss Intercontinental México, fot. Miss Intercontinental México/Facebook)

 

 

FOT. Miss Intercontinental México/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.