Poparcie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej!

Prawie od tygodnia na ulicach polskich miast i miasteczek trwa STRAJK. Tysiące Polek protestują przeciwko niemal całkowitemu zakazowi aborcji, który wprowadza polski Trybunał Konstytucyjny. Zdaniem osób rządzących naszym krajem, kobiety nie powinny mieć prawa do usunięcia ciąży, nawet wtedy, gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Polscy politycy i księża chcą zmusić Polki, aby rodziły okaleczone, nie mające szans na przeżycie dzieci i tym samym skazywały na ogromny ból i cierpienie nie tylko swoje pociechy, ale także i same siebie!

Jako autor strony internetowej o konkursach piękności, piszący w zdecydowanej większości o kobietach i przeprowadzający wywiady z kobietami, które odważyły się spełniać swoje marzenia i decydować o sobie, OŚWIADCZAM, ŻE W 100% POPIERAM OGÓLNOPOLSKI STRAJK KOBIET.

Proszę, abyście się nie poddawały. Nie wyrażajcie zgody na to, aby ktoś decydował za Was o Waszym życiu i ingerował w nie! Walczcie o swoją wolność, niezależność i prawo decydowania o sobie i swoim ciele. To tylko i wyłącznie do Was powinna należeć decyzja, czy podejmiecie się trudu wychowania ciężko chorego, zdeformowanego dziecka, czy postanowicie zakończyć jego cierpienie jeszcze zanim zacznie odczuwać ból!

Jednocześnie zwracam się z ogromną prośbą do laureatek i uczestniczek konkursów piękności. Dziewczyny! Nie ważne jakiego wyznania, jakiej orientacji czy jakiego koloru skóry jesteście i jakie macie zdanie na temat aborcji. To czas, abyście połączyły siły i walczyły o swoje prawa. Pamiętajcie, że wszystkie jesteście piękne, dzielne, odważne i wyjątkowe! Nie pozwólcie, aby ktoś ograniczał wasze prawa. Każda z Was ma prawo sama decydować o sobie! Nie bójcie się głośno wyrażać swoich opinii i wartości, jakie reprezentujecie!

Mężczyźni! Wy nie krytykujcie swoich kobiet i nie ograniczajcie ich. Wspierajcie je w tej walce!

PRZERWIJMY TO PIEKŁO KOBIET!

Z wyrazami głębokiego szacunku i życzeniem ogromu siły dla wszystkich kobiet walczących o swoje prawa,

Kamil Gużewski – autor strony Imperium Miss – Empire of Miss. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.