Priscila Valverde będzie reprezentowała Meksyk w konkursie Top Model of the World 2020!

W sobotę, 19 grudnia ub.r. (czasu meksykańskiego) w mediach społecznościowych konkursu Miss México Organization ogłoszono nazwisko Meksykanki, która będzie reprezentowała swój kraj w 27. edycji międzynarodowych wyborów Top Model of the World! Jest to 21-letnia Priscila Valverde – Miss Morelos 2017, uczestniczka wyborów Miss México 2018 oraz I Wicemiss México Grand 2020!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia organizatorzy konkursu Miss México postanowili wyłonić meksykańską delegatkę na konkurs Top Model of the World, którego 27. edycja odbędzie się w dniach 25 lutego – 5 marca w egipskim mieście Hurghada! Wybór padł na 21-letnią Priscilę Valverde, o czym oficjalnie poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych Organizacji Miss México, w sobotę, 19 grudnia ub.r.

(Priscila Valverde, fot. Jesús Flores)

Priscila Moreno Valverde mierzy 183 cm wzrostu. Urodziła się w Costa Chica w stanie Guerrero, jednak wychowała się w Cuautla de Morelos w stanie Morelos. Jest absolwentką nauk o komunikacji. Uwielbia taniec (zwłaszcza hip-hop), czytanie powieści, a przede wszystkim modeling, którym interesuje się już od 13. roku życia!

Priscila pracuje jako profesjonalna modelka. Współpracuje m.in. z popularną w Meksyku agencją Queta Rojas działającą na terenach Miasta Meksyk, Guadalajary czy Puebli. Co więcej, była twarzą krajowych i światowych marek takich jak Dockers, Levis czy Goc. Brała również udział w pokazach mody, m.in. podczas Liverpool Fashion Fest.

(Priscila Valverde – Miss México Top Model of the World 2020-2021, fot. Abraham Vital, Priscila Valverde/Instagram)

Priscila jest bardzo dobrze znana fanom meksykańskich konkursów piękności. W lipcu 2017 roku wygrała stanowe wybory Miss Morelos 2017, dzięki czemu zdobyła prawo do reprezentowania stanu Morelos w wyborach Miss México 2018, które odbyły się na początku maja 2018 roku.

Priscila Moreno Valverde jako Miss Morelos 2017, fot. Abraham Vital)

W maju ub.r. Organizacja Miss México ogłosiła, że zorganizowany będzie konkurs online, podczas którego wybrana zostanie reprezentantka Meksyku na wybory Miss Grand International. Rywalizacja odbyła się na przełomie czerwca i lipca ub.r., a jedną z dziewcząt ubiegających się o koronę Miss México Grand 2020 była właśnie Priscila, która ostatecznie zajęła 2. miejsce i zdobyła tytuł I Wicemiss México Grand 2020!

(Priscila Moreno Valverde podczas konkursu Miss México Grand 2020, fot. Miss México Organization/Facebook)

Top Model of the World to pierwszy międzynarodowy konkurs, w którym weźmie udział Priscila. Mając na uwadze fakt, że piękna Miss Morelos 2017 ma duże doświadczenie w modelingu, można mieć nadzieję, że odniesie sukces podczas tej prestiżowej, międzynarodowej rywalizacji dla modelek! Trzymam kciuki!

 

 

FOT. Priscila Valverde/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.